Alternatyvus finansavimas urmui gamina distributorius.

parašė , 2012-04-05 22:39

ikas. Įrangos Finansavimas/Nuomojimas

Vienas kelias yra įrangos finansavimas/nuomojimas. Įrangos nuomotojai padeda mažo dydžio ir vidutinio dydžio firmoms gauti įrangos finansavimą ir įrangos nuomojimą, kai tai nėra pasiekiama jiems per jų vietos bendruomenės banką.

Tikslas urmo distributoriui gamina, turi surasti nuomojimo kompaniją, kuri gali padėti su visu jų finansavimo poreikiu. Kai kurie finansininkai žiūri į kompanijas su geru kreditu tuo metu, kai kažkoks žvilgsnis foto kalendoriai į kompanijas su blogu kreditu. Kai kurie finansininkai žiūri griežtai į kompanijas su labai aukštomis pajamomis (10 milijonai ar daugiau). Kiti finansininkai susitelkia ties mažu bilieto sandoriu su įrangos kainomis žemiau 100.000$.
Finansininkai gali finansuoti įrangą, kainuojančią taip žemai kaip 1000.00 ir auto dalys internetu iki 1 milijono. Firmos turi ieškoti konkurencingų išperkamosios nuomos normų ir parduotuvės įrangos linijoms kredito, pardavinėjimas-leasebacks & kredito paraiškos programos. Pasinaudokite proga, kad pasiektumėte, išperkamoji nuoma įvertina kitą kartą, jūs esate rinkoje.

Prekybinė Grynųjų pinigų Pažanga

Tai nėra labai tipiška didmeniniams distributoriams, gamina, kad priimtų debetą ar kreditą nuo jų prekiautojų net nepaisant to, kad tai yra pasirinkimas. Tačiau, jų prekiautojams reikia pinigų, kad nupirktų gaminimą. Prekiautojai gali padaryti prekybinius grynųjų pinigų avansus, kad nupirktų jūsų gaminti, kuris padidins jūsų pardavimus.

Faktoringas/Gautina sąskaita paskolos bedarbiams Finansuodamas & Pirkimo Užsakymas, Finansuojantis

Vienas daiktas yra tikras kai prieita prie faktoringo, ar pirkimo užsakymo finansavimas didmeniniams distributoriams pagaminkite: paprastesnis sandoris yra geresnis todėl, kad PACA įeina į žaidimą. Į kiekvieną atskirą reikalą pažiūri atvejo prie atvejo pagrindu.

PACA yra Problema? Atsakymas: procesas turi būti išnarpliotas augintojui.

Faktoriai ir P.O. financers neskolina ant inventoriaus. Manykime, kad distributorius gamina, parduoda porai vietiniams prekybos centrams. Gautinos sąskaitos paprastai pasisuka labai skubiai todėl, kad gamina, yra greitai gendantis dalykas. Tačiau, tai priklauso nuo to, kur pagaminti distributorius yra iš tikrųjų sourcing. Jei sourcing bus padarytas su didesniu distributoriumi ten, turbūt nebus svarstoma problema gautinų sąskaitų finansavimui ir/Ar pirks užsakymo finansavimą. Tačiau, jei sourcing yra padarytas per augintojus tiesiogiai, finansavimas turi būti padarytas rūpestingiau.

Net geresnis scenarijus yra, kai vertė – prisideda, yra apimtas. Pavyzdys: Kažkas perka žalius, raudonus ir geltonus skambučio pipirus nuo augintojų įvairovės. Jie pakuoja šituos dalykus viršuje ir paskui parduoda jiems kaip supakuoti dalykai. Kartais ta vertė pridėtas procesas pakavimo to, išplėtimo to ir paskui to pardavimo bus pakankamai faktoriui ar P.O. financer, kad pažiūrėtų į palankiai. Distributorius apsirūpino, pakankamai vertės – prideda ar pakeitė produktą pakankamai, kur PACA ne būtinai prisitaiko.

Kitas pavyzdys galėtų būti distributoriumi, gamina paėmimą produkto ir išpjovimą to viršuje ir paskui pakavimą to ir paskui to išdalijimą. Galėjo būti potencialo čia todėl, kad distributorius galėjo parduoti produktą didelėms prekybos centro grandinėms – taip kitaip tariant, skolininkai galėjo labai gerai būti labai geri. Kaip jie šaltinis, produktas turės poveikį ir ką jie daro su produktu po to, kai jie šaltinis tai turės poveikį. Tai yra dalis, kurią faktorius ar P.O. financer niekada nežinos, kol jie nepažiūrės į reikalą, ir tai yra, kodėl atskiri atvejai yra prisilietimas ir eina.

Kas gali būti padaroma po pirkimo užsakymo programa?

P.O. financers mėgsta finansuoti pagamintą produkciją, numestą persiųstas galo klientui. Jie yra geresni finansavimo aprūpinime, kai yra vienas klientas ir vienas tiekėjas.

Pasakykime, kad pagaminti distributorius turi nurodymų ryšulį ir kartais yra problemų, finansuojant produktą. P.O. Financer norės kažko, kas turi didelį užsakymą (bent jau 50,000.00$ ar daugiau) nuo pagrindinio prekybos centro. P.O. financer norės išgirsti kažką kaip tai nuo pagaminti distributoriaus: "aš perku visą produktą, kurio man reikia nuo vieno augintojo netikėtai, kad aš galėjau buksyruoti prekybos centrui, ir aš kada nors neliečiu produkto. Aš neketinu paimti tai į savo sandėlį, ir aš neketinu padaryti kažką į tai, mėgsta, plauna tai ar pakuoja tai. Vienintelis daiktas kurį aš darau turi gauti užsakymą iš prekybos centro, ir aš darau užsakymą pas savo augintoją, ir mano augintojo lašas siunčia tai prekybos centrui."

Tai yra idealus scenarijus P.O. financer. Yra vienas tiekėjas ir vienas pirkėjas, ir distributorius niekada neliečia inventoriaus. Tai yra automatinis reikalo žudikas (P.O. finansavimui ir ne faktoringui), kai distributorius liečia inventorių. P.O. financer užmokės augintojui už prekes, tokiu būdu P.O. financer žinos tikrai, kad augintojui užmokėjo, ir paskui sąskaita yra sukurta. Kai tai vyksta, kad P.O. financer galėtų padaryti faktoringą be to ar galėtų būti kitas skolintojas vietoje (ar kitas faktorius ar vertingu dalyku pagrįstas skolintojas). P.O., finansuojantis visada, atvyksta su išėjimo strategija, ir visada kitas skolintojas ar kompanija padarė P.O. finansavimą, kas gali tada įeiti ir faktorius receivables.

Išėjimo strategija yra paprasta: Kai prekes tiekia, sąskaita yra sukurta, ir paskui kažkas turi sumokėti pirkimo užsakymo priemonę. Šiek tiek lengviau, kai ta pati kompanija daro P.O. finansavimas ir faktoringas todėl, kad tarpkreditoriaus sutartis neturi būti padaryta.

Kartais P.O. finansavimas negali būti padarytas, bet faktoringas gali būti.

Pasakykime, kad distributorius perka nuo skirtingų augintojų ir neša skirtingų produktų ryšulį. Distributorius eina į sandėlį tai ir tiekti tai pagrįstas jų klientų reikalingumu. Tai būtų netinkama P.O. finansavimui, bet ne faktoringui (P.O. Finansų kompanijos niekada nenori finansuoti prekes, kurios ketina būti padėtos į jų sandėlį, kad sukurtų inventorių). Faktorius manys, kad distributorius perka prekes nuo skirtingų augintojų. Faktoriai žino, kad, jei augintojai nepasidaro užmokėti tai panėšėja į mechanikos turto sulaikymo teisę rangovui. Turto sulaikymo teisė gali būti padėta ant gaunamo visiškai iki galo pirkėjo, tokiu būdu bet kas sugautas viduryje neturi jokių teisių ar reikalavimų.

Mintis įsitikina, kad tiekėjams moka todėl, kad PACA buvo sukurtas, kad apsaugotų ūkininkus/augintojus Jungtinėse Valstijose. Toliau, jei tiekėjas nebus galo augintojas tada, financer neturės jokio būdo žinoti, jei galo augintojui užmoka.

Pavyzdys: šviežių vaisių distributorius perka didelį inventorių. Dalis inventoriaus yra paversta į vaisių salotas / kokteiliai. Jie trumpėja viršuje ir pakuoja vaisių kaip vaisių sultis ir šeimos paketus ir parduoda produktą dideliam prekybos centrui. Kitaip tariant jie beveik pakeitė produktą visiškai. Faktoringą gali svarstyti šiam scenarijaus tipui. Produktas buvo pakeistas, bet tai yra vis dar švieži vaisiai, ir distributorius apsirūpino, vertė – prisideda.

Mintis factoring/P.O. Finansavimas turi įeiti į riešutus ir kiekvieno pavieniui reikalo skląsčius nustatyti, jei tai padaroma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *